- Strona główna
- Produkty
- Reach trucki
- 176909 Linde R-14-01 (1120)
176909
Linde R-14-01 (1120)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 400 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 11 154 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 576 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 248 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | podwójny pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 700 |
| Rok produkcji baterii | 2019 |
| Masa własna | 3 488 kg |
| Attachment types | Przesuw boczny |