- Strona główna
- Produkty
- Komisjonery
- 176821 BT OSE-250
176821
BT OSE-250
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2015 |
| Odczytane motogodziny | 2 937 |
| Bateria V | 24 |
| Bateria Ah | 620 |
| Masa własna | 1 468 kg |
| Szerokość wideł | 55 cm |
| Dlugość wideł | 235 cm |
| Details | wspomaganie kierownicy |