- Strona główna
- Produkty
- Prowadzone z masztem
- 176816 Toyota SWE-120
176816
Toyota SWE-120
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 200 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 3 306 |
| Maszt | Duplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 415 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 255 cm |
| Bateria V | 24 |
| Bateria Ah | 225 |
| Masa własna | 1 085 kg |
| Szerokość wideł | 57 cm |
| Dlugość wideł | 115 cm |