- Strona główna
- Produkty
- Prowadzone z masztem
- 176815 Toyota SPE-120
176815
Toyota SPE-120
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 200 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 5 043 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 370 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 240 cm |
| Bateria V | 24 |
| Bateria Ah | 210 |
| Rok produkcji baterii | 2019 |
| Masa własna | 1 301 kg |
| Szerokość wideł | 57 cm |
| Dlugość wideł | 115 cm |
| Details | bateria litowo-jonowa, wspomaganie kierownicy |