- Strona główna
- Produkty
- Prowadzone z masztem
- 176802 Toyota SWE-160
176802
Toyota SWE-160
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 600 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 1 571 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 540 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 235 cm |
| Bateria V | 24 |
| Bateria Ah | 500 |
| Rok produkcji baterii | 2018 |
| Masa własna | 1 656 kg |
| Szerokość wideł | 57 cm |
| Dlugość wideł | 115 cm |