- Strona główna
- Produkty
- Paleciak używany
- 176790 Toyota LWE-160
176790
Toyota LWE-160
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 600 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2017 |
| Odczytane motogodziny | 5 982 |
| Bateria V | 24 |
| Masa własna | 555 kg |
| Szerokość wideł | 54 cm |
| Dlugość wideł | 120 cm |