- Strona główna
- Produkty
- Reach trucki
- 176762 Jungheinrich ETV-214
176762
Jungheinrich ETV-214
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 400 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 5 430 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 800 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 325 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 775 |
| Rok produkcji baterii | 2017 |
| Masa własna | 3 819 kg |
| Attachment types | Przesuw boczny |