- Strona główna
- Produkty
- Paleciak używany
- 176746 Linde T-20 (1152)
176746
Linde T-20 (1152)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2014 |
| Odczytane motogodziny | 784 |
| Bateria V | 24 |
| Bateria Ah | 250 |
| Rok produkcji baterii | 2013 |
| Masa własna | 545 kg |
| Szerokość wideł | 56 cm |
| Dlugość wideł | 160 cm |