- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176730 Linde H-16-T-01 (391)
176730
Linde H-16-T-01 (391)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 600 kg |
|---|---|
| Silnik | Gaz |
| Napęd | Hydrostatic |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 14 319 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 477 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 215 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | podwójny pedał |
| Opony (Tył) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | 180x70-8 |
| Opony (Tył) | 180x70-8 |
| Masa własna | 3 020 kg |
| Details | 3 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |