- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176718 Toyota 40-8-FD-40-N
176718
Toyota 40-8-FD-40-N
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 4 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2015 |
| Odczytane motogodziny | 4 464 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 330 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 225 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 250-15 |
| Opony (Tył) | 7.00-12 |
| Masa własna | 6 170 kg |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne |