- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176713 Toyota 7-FBMF-16
176713
Toyota 7-FBMF-16
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 600 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2012 |
| Odczytane motogodziny | 8 525 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 470 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 210 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 80 |
| Bateria Ah | 465 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 21x8-9 |
| Opony (Tył) | 5.00-8 |
| Masa własna | 3 810 kg |
| Details | 3 sekcje hydrauliczne |