- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176706 Toyota 8-FBMT-35
176706
Toyota 8-FBMT-35
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 3 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2017 |
| Odczytane motogodziny | 3 343 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 450 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 310 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 80 |
| Bateria Ah | 775 |
| Rok produkcji baterii | 2017 |
| Opony (Tył) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | 250x60-12 |
| Opony (Tył) | 180x70-8 |
| Masa własna | 6 684 kg |
| Details | nowe widły, 4 sekcje hydrauliczne |