- Strona główna
- Produkty
- Reach trucki
- 176700 Toyota RRE-160-H
176700
Toyota RRE-160-H
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 600 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 4 022 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 900 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 355 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 620 |
| Masa własna | 4 084 kg |
| Dlugość wideł | 115 cm |
| Details | 5 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |