- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176680 Toyota 8-FBM-20-T
176680
Toyota 8-FBM-20-T
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 18 267 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 470 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 215 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 750 |
| Opony (Tył) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | 200x50-10 |
| Opony (Tył) | 16x6-8 |
| Masa własna | 3 624 kg |
| Dlugość wideł | 150 cm |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne |