- Strona główna
- Produkty
- Osprzęt
- 6315 Cascade UPF3-2500
6315
Cascade UPF3-2500
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Details | pozycjoner z widłami teleskopowymi |
|---|---|
| Udźwig | 4 000 kg |
| Klasa karetki | FEM3 |
| Rok produkcji | 2020 |
| Zakres otwarcia (max) | 1 830 mm |
| Zakres otwarcia (min) | 550 mm |
| Widły | 130x150x45 |
| Masa własna | 308 kg |