- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176660 Toyota 02-8-FGF-30
176660
Toyota 02-8-FGF-30
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 3 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Gaz |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2015 |
| Odczytane motogodziny | 4 806 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 450 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 285 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 28x9-15 |
| Opony (Tył) | 6.50-10 |
| Masa własna | 4 830 kg |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne, nowe widły, nowe opony tylne |