- Strona główna
- Produkty
- Prowadzone z masztem
- 176646 Jungheinrich EMD-115-I
176646
Jungheinrich EMD-115-I
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2020 |
| Odczytane motogodziny | 68 |
| Maszt | Simplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 152 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 186 cm |
| Bateria V | 24 |
| Masa własna | 520 kg |
| Szerokość wideł | 55 cm |
| Dlugość wideł | 120 cm |
| Details | podwójne składowanie, bateria litowo-jonowa |