- Strona główna
- Produkty
- Komisjonery
- 176645 Jungheinrich EKS-210
176645
Jungheinrich EKS-210
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 5 411 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 631 cm |
| Wysokość platformy | 550 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 260 cm |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 465 |
| Rok produkcji baterii | 2023 |
| Masa własna | 4 125 kg |
| Szerokość wideł | 83 cm |
| Dlugość wideł | 80 cm |
| Details | podwójne składowanie, wspomaganie kierownicy |