- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176632 Jungheinrich EFG-216
176632
Jungheinrich EFG-216
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Silnik | Elektryczny |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
| Odczytane motogodziny | 24 427 |
| Maszt | Duplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 330 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 215 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 625 |
| Rok produkcji baterii | 2017 |
| Opony (Tył) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | 180x70-8 |
| Opony (Tył) | 140x55-9 |
| Masa własna | 3 290 kg |
| Details | 3 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |