- Strona główna
- Produkty
- Paleciak używany
- 176596 Linde T-20-SP-02 (131)
176596
Linde T-20-SP-02 (131)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2017 |
| Odczytane motogodziny | 2 742 |
| Bateria V | 24 |
| Masa własna | 955 kg |
| Szerokość wideł | 58 cm |
| Dlugość wideł | 100 cm |
| Details | wspomaganie kierownicy |