- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176557 Linde E-16-H-02 (386)
176557
Linde E-16-H-02 (386)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 600 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 14 030 |
| Maszt | Duplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 314 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 210 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | podwójny pedał |
| Bateria V | 48 |
| Opony (Tył) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | 180x70-8 |
| Opony (Tył) | 140x55-9 |
| Masa własna | 3 579 kg |
| Details | nowe opony tylne, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |