- Strona główna
- Produkty
- Prowadzone z masztem
- 176554 Linde D-06 (1160)
176554
Linde D-06 (1160)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 600 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2014 |
| Odczytane motogodziny | 1 013 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 172 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 135 cm |
| Bateria V | 24 |
| Masa własna | 875 kg |
| Szerokość wideł | 54 cm |
| Dlugość wideł | 115 cm |
| Details | podwójne składowanie |