- Strona główna
- Produkty
- Osprzęt
- 6299 Durwen PBK 80
6299
Durwen PBK 80
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Details | chwytak do bali |
|---|---|
| Udźwig | 5 000 kg |
| Klasa karetki | FEM4 |
| Rok produkcji | 2021 |
| Szerokość ramy | 2 200 mm |
| Ramiona/płyty (wys.) | 480 mm |
| Ramiona/płyty (dł.) | 1 700 mm |
| Masa własna | 2 265 kg |