- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176547 Linde H-50-D-02 (394)
176547
Linde H-50-D-02 (394)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 5 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Hydrostatic |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 10 245 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 467 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 240 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | podwójny pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 300-15 |
| Opony (Tył) | 250/70-15 |
| Masa własna | 6 685 kg |
| Dlugość wideł | 240 cm |
| Details | kabina, ogrzewanie, klimatyzacja, 4 sekcje hydrauliczne, potwierdzony przebieg |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |