- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176543 Linde E-16-P-01 (386)
176543
Linde E-16-P-01 (386)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 600 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2012 |
| Odczytane motogodziny | 8 870 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 547 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 245 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | podwójny pedał |
| Bateria V | 48 |
| Opony (Tył) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | 180x70-8 |
| Opony (Tył) | 15x6-8 |
| Masa własna | 3 595 kg |
| Details | nowe opony tylne, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |