- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176542 Nissan JG-1-N-1-L-18-Q
176542
Nissan JG-1-N-1-L-18-Q
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 800 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2008 |
| Odczytane motogodziny | 3 817 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 475 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 225 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 750 |
| Rok produkcji baterii | 2018 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 200/50-10 |
| Opony (Tył) | 16x6-8 |
| Masa własna | 3 592 kg |
| Details | nowe siedzenie, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |