- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176540 Mitsubishi FG-20-NT
176540
Mitsubishi FG-20-NT
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Gaz |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 7 374 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 430 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 210 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 6.50-10 |
| Opony (Tył) | 5.00-8 |
| Masa własna | 3 620 kg |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |