- Strona główna
- Produkty
- Osprzęt
- 6294 ELM Kragelund 5LF 45 1400
6294
ELM Kragelund 5LF 45 1400
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Details | pozycjoner widel |
|---|---|
| Udźwig | 4 500 kg |
| Klasa karetki | FEM3 |
| Rok produkcji | 2023 |
| Szerokość ramy | 1 400 mm |
| Zakres otwarcia (max) | 1 300 mm |
| Zakres otwarcia (min) | 40 mm |
| Widły | 1200x150x50 |
| przesuw boczny | Tak |
| Masa własna | 347 kg |