- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176532 Linde H-25-D-02-600 (393)
176532
Linde H-25-D-02-600 (393)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Hydrostatic |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 10 986 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 465 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 215 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | podwójny pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 27x10-12 |
| Opony (Tył) | 23x9-10 |
| Masa własna | 4 630 kg |
| Details | kabina, ogrzewanie, klimatyzacja, 4 sekcje hydrauliczne, potwierdzony przebieg |