- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176530 BT CBE-120
176530
BT CBE-120
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 200 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2006 |
| Odczytane motogodziny | 1 388 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 450 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 205 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 420 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 18x7-8 |
| Opony (Tył) | 16x6-8 |
| Masa własna | 3 138 kg |
| Details | 3 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |