- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176525 Toyota 8-FBE-20-T
176525
Toyota 8-FBE-20-T
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 7 731 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 450 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 205 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 200x50-10 |
| Opony (Tył) | 140x55-9 |
| Masa własna | 3 804 kg |
| Dlugość wideł | 120 cm |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |