- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176518 Linde E-25-H-01-600 (387)
176518
Linde E-25-H-01-600 (387)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2013 |
| Odczytane motogodziny | 3 190 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 478 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 218 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 80 |
| Opony (Tył) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | 225/75-10 |
| Opony (Tył) | 200/50-10 |
| Masa własna | 5 406 kg |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |