- Strona główna
- Produkty
- Komisjonery
- 176495 Jungheinrich EKM-202-300-T
176495
Jungheinrich EKM-202-300-T
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 215 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2020 |
| Odczytane motogodziny | 4 165 |
| Wysokość platformy | 300 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 145 cm |
| Bateria V | 24 |
| Opony (Tył) | Opony pełne superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony pełne superelastyczne |
| Masa własna | 646 kg |