- Strona główna
- Produkty
- Osprzęt
- 6292 Durwen DZV 30 F
6292
Durwen DZV 30 F
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Details | pozycjoner widel |
|---|---|
| Udźwig | 2 500 kg |
| Klasa karetki | FEM3 |
| Rok produkcji | 2021 |
| Szerokość ramy | 1 155 mm |
| Zakres otwarcia (max) | 1 050 mm |
| Zakres otwarcia (min) | 335 mm |
| Obrotowy | 360 |
| Widły | 1200x125x40 |
| przesuw boczny | Tak |
| Masa własna | 660 kg |