- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176460 Toyota 7-FBMF-25
176460
Toyota 7-FBMF-25
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2012 |
| Odczytane motogodziny | 5 392 |
| Maszt | Duplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 350 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 225 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 80 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 23x9-10 |
| Opony (Tył) | 18x7-8 |
| Masa własna | 4 880 kg |
| Dlugość wideł | 105 cm |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |