- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176444 Linde H-35-D-02 (393)
176444
Linde H-35-D-02 (393)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 3 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Hydrostatic |
| Rok produkcji | 2014 |
| Odczytane motogodziny | 9 840 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 465 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 215 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | podwójny pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 250x75-12 |
| Opony (Tył) | 225x75-10 |
| Masa własna | 5 015 kg |
| Dlugość wideł | 120 cm |
| Details | nowe opony przednie, nowe opony tylne, potwierdzony przebieg, kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |