- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176438 Still RX-20-20-P
176438
Still RX-20-20-P
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2022 |
| Odczytane motogodziny | 2 376 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 418 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 197 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | podwójny pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 625 |
| Rok produkcji baterii | 2021 |
| Opony (Tył) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | 200x50-10 |
| Opony (Tył) | 150x75-8 |
| Masa własna | 3 675 kg |
| Details | drivein, 3 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | obrotnica |