- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176430 Still RX-60-25
176430
Still RX-60-25
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2015 |
| Odczytane motogodziny | 6 028 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 489 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 225 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | podwójny pedał |
| Bateria V | 80 |
| Bateria Ah | 640 |
| Rok produkcji baterii | 2020 |
| Opony (Tył) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | 225x75-10 |
| Opony (Tył) | 180x70-8 |
| Masa własna | 5 097 kg |
| Dlugość wideł | 120 cm |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner z widłami teleskopowymi |