- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176420 Toyota 02-8-FGF-15
176420
Toyota 02-8-FGF-15
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Gaz |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 19 624 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 470 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 215 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 6.50-10 |
| Opony (Tył) | 5.00-8 |
| Masa własna | 2 940 kg |
| Details | 3 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |