- Strona główna
- Produkty
- Osprzęt
- 6282 Durwen WZV 25
6282
Durwen WZV 25
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Details | pozycjoner widel |
|---|---|
| Udźwig | 2 500 kg |
| Klasa karetki | FEM2 |
| Rok produkcji | 2017 |
| Szerokość ramy | 970 mm |
| Zakres otwarcia (max) | 870 mm |
| Zakres otwarcia (min) | 280 mm |
| przesuw boczny | Tak |
| Masa własna | 146 kg |