- Strona główna
- Produkty
- Reach trucki
- 176408 Linde UFW-250-DTFVRE-480
176408
Linde UFW-250-DTFVRE-480
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2015 |
| Odczytane motogodziny | 2 781 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 480 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 245 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 620 |
| Rok produkcji baterii | 2015 |
| Masa własna | 3 975 kg |
| Details | 4ws |
| Attachment types | Pozycjoner wideł |