- Strona główna
- Produkty
- Prowadzone z masztem
- 176385 Toyota SPE-120-L
176385
Toyota SPE-120-L
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 200 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 3 725 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 450 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 212 cm |
| Bateria V | 24 |
| Masa własna | 1 406 kg |
| Szerokość wideł | 57 cm |
| Dlugość wideł | 115 cm |
| Details | podwójne składowanie, wspomaganie kierownicy |