- Strona główna
- Produkty
- Prowadzone z masztem
- 176384 BT SPE-120-L
176384
BT SPE-120-L
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 200 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2016 |
| Odczytane motogodziny | 1 674 |
| Maszt | Duplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 280 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 195 cm |
| Bateria V | 24 |
| Bateria Ah | 300 |
| Masa własna | 1 277 kg |
| Szerokość wideł | 57 cm |
| Dlugość wideł | 115 cm |
| Details | podwójne składowanie, wspomaganie kierownicy |