- Strona główna
- Produkty
- Reach trucki
- 176383 BT RRE-160-H
176383
BT RRE-160-H
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 600 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2021 |
| Odczytane motogodziny | 7 799 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 540 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 235 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 420 |
| Rok produkcji baterii | 2021 |
| Masa własna | 3 661 kg |
| Details | bateria litowo-jonowa |
| Attachment types | Przesuw boczny |