- Strona główna
- Produkty
- Prowadzone z masztem
- 176382 Jungheinrich EJC-112
176382
Jungheinrich EJC-112
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 200 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2012 |
| Odczytane motogodziny | 1 456 |
| Maszt | Duplex standardowy |
| Wysokość podnoszenia | 360 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 225 cm |
| Bateria V | 24 |
| Masa własna | 865 kg |
| Szerokość wideł | 56 cm |
| Dlugość wideł | 115 cm |