- Strona główna
- Produkty
- Prowadzone z masztem
- 176379 Toyota SPE-200-L
176379
Toyota SPE-200-L
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 3 198 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 260 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 195 cm |
| Bateria V | 24 |
| Masa własna | 1 564 kg |
| Szerokość wideł | 57 cm |
| Dlugość wideł | 170 cm |
| Details | podwójne składowanie, wspomaganie kierownicy |