- Strona główna
- Produkty
- Reach trucki
- 176373 BT RRE-250-HE
176373
BT RRE-250-HE
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2017 |
| Odczytane motogodziny | 7 149 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 1 100 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 435 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Details | nowe widły |
| Attachment types | Przesuw boczny |