- Strona główna
- Produkty
- Reach trucki
- 176366 BT RRE-160
176366
BT RRE-160
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 600 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2014 |
| Odczytane motogodziny | 3 689 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 540 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 240 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 620 |
| Rok produkcji baterii | 2014 |
| Masa własna | 3 598 kg |
| Attachment types | Przesuw boczny |