- Strona główna
- Produkty
- Komisjonery
- 176354 Toyota OME-100-H
176354
Toyota OME-100-H
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 2 517 |
| Maszt | Triplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 950 cm |
| Wysokość platformy | 820 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 430 cm |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 448 |
| Rok produkcji baterii | 2017 |
| Masa własna | 4 290 kg |
| Szerokość wideł | 57 cm |
| Dlugość wideł | 80 cm |
| Details | bateria litowo-jonowa, wspomaganie kierownicy |