- Strona główna
- Produkty
- Osprzęt
- 6280 Cascade PFG480-8004 4964149 PFG480A2000
6280
Cascade PFG480-8004 4964149 PFG480A2000
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Details | pozycjoner widel |
|---|---|
| Udźwig | 8 000 kg |
| Klasa karetki | FEM4 |
| Rok produkcji | 2016 |
| Szerokość ramy | 2 000 mm |
| Zakres otwarcia (max) | 1 885 mm |
| Zakres otwarcia (min) | 570 mm |
| Obrotowy | 360 |
| Widły | 1610x200x60 |
| przesuw boczny | Tak |
| Masa własna | 1 838 kg |